Şirket Kuruluşu, Mali Müşavirlik, İç Denetim

Hakkımızda

Kuruluşundan bu yana, TNE SMMM Muhasebe Denetim Danışmanlık tamamen
stratejik, kaliteli ve uygun maliyetli bir hizmet politikası oluşturmaya odaklanmıştır.

TNE SMMM Muhasebe denetim ve danışmanlık  olarak yerli ve yabancı müşterilerimize muhasebe, mali müşavirlik, iç denetim ve güvence, vergi, iş danışmanlığı,  Entegre Risk Yönetimi hizmetleri sağlıyoruz.

Danışmanlık gerçekleştirdiğimiz her işin merkezinde yer almakta ve hizmetlerimizi gerçekleştirirken altı ilke bize rehberlik etmektedir. İlkelerimizi birbirimizle ve müşterilerimizle olan iletişimimizde ve iş süreçlerimizde kullanmaktayız.

 

İlkelerimiz;

Vizyon: Bilgi ve birikimlerimizi liderlik yoluyla değişimi tanımlamak için kullanmaktayız.

Dürüstlük: Doğruluk ve dürüstlük temelinde ahlaki davranış standartlarına bağlı kalarak müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Saygı: Birbirimize, topluluğumuza ve mesleğimizin değerlerine saygılı olarak müşterilerimize ve diğer paydaşlarımıza özel bir saygı göstermeye çalışmaktayız.

Güven: Bağımsızlığımız ve tarafsızlığımız ile müşteri ve tüm paydaşlara güven veren dürüst, etik davranışlar üzerine kurulu bir anlayış sergilemekteyiz.

Anlama: İyi bir dinleyici olarak, müşterilerimizin ve paydaşlarımızın ihtiyaçlarını anlar ve onlara uygun önerilerde bulunuruz. 

Mükemmellik: Yaşam boyu öğrenenler olarak, becerilerimizin gelişimini ve üstün müşteri hizmetleri sunmayı taahhüt ederek mükemmellik elde etmeye çalışmaktayız.